Тарифи. Ціни. Штрафи, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Тарифи на світло у 2018 продовжать зростати

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: тарифи, вугілля, електроенергія

  Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, має намір врахувати зростання вартості вугілля на 25,8% - до $ 83,08 / тонна при затвердженні прогнозної оптової ринкової ціни (ОРЦ) на 2018 рік.

  96_384662245.jpg (65.17 Kb)


  Відповідний пункт міститься в обґрунтуванні до проекту постанови НКРЕКУ, розгляд якого заплановано на 28 грудня 2017 року.

  "Індикативна ціна вугілля, визначена на підставі середньоринкової ціни на європейському ринку за період грудень 2016 року - листопад 2017 року, розрахована з урахуванням інформації розміщеної на сайті ДП" Держвуглепостач ", становить $ 83,08 / тонна, що на 25,8%, або на $ 16,4 / тонна вище індикативної ціни вугілля, яка врахована при перегляді прогнозної ОРЦ електроенергії на 2017 рік ", - зазначено в документі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ зробили висновок по держбюджету України на 2018 рік

  У НКРЕКУ підкреслюють, що ціна вугілля, закладена при розрахунку ОРЦ на 2018 рік ($ 83,08 / тонна), на 11,9% нижчим за фактичний показник, який зафіксований на європейському ринку в листопаді поточного року ($ 93 / тонна).

  В обгрунтуванні до проекту постанови НКРЕКУ також зазначено, що середня ставка фрахту для транспортування вугілля з Роттердама також зросла на 31,2% (на $ 2,9 / тонна) - до $ 12,9 / тонна (без урахування перевалки).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми