Тарифи. Ціни. Штрафи, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Тарифи на світло у 2018 продовжать зростати

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: тарифи, вугілля, електроенергія

  Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, має намір врахувати зростання вартості вугілля на 25,8% - до $ 83,08 / тонна при затвердженні прогнозної оптової ринкової ціни (ОРЦ) на 2018 рік.

  96_384662245.jpg (65.17 Kb)


  Відповідний пункт міститься в обґрунтуванні до проекту постанови НКРЕКУ, розгляд якого заплановано на 28 грудня 2017 року.

  "Індикативна ціна вугілля, визначена на підставі середньоринкової ціни на європейському ринку за період грудень 2016 року - листопад 2017 року, розрахована з урахуванням інформації розміщеної на сайті ДП" Держвуглепостач ", становить $ 83,08 / тонна, що на 25,8%, або на $ 16,4 / тонна вище індикативної ціни вугілля, яка врахована при перегляді прогнозної ОРЦ електроенергії на 2017 рік ", - зазначено в документі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ зробили висновок по держбюджету України на 2018 рік

  У НКРЕКУ підкреслюють, що ціна вугілля, закладена при розрахунку ОРЦ на 2018 рік ($ 83,08 / тонна), на 11,9% нижчим за фактичний показник, який зафіксований на європейському ринку в листопаді поточного року ($ 93 / тонна).

  В обгрунтуванні до проекту постанови НКРЕКУ також зазначено, що середня ставка фрахту для транспортування вугілля з Роттердама також зросла на 31,2% (на $ 2,9 / тонна) - до $ 12,9 / тонна (без урахування перевалки).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми