Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

В яких областях України найвищі тарифи на опалення

 • Джерело: 2000.ua.  → Ключові теги: тарифи

  Оприлюднено середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для населення і бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

  7004_16864_b6fe7e5c9c04404720aa9c05ddfbcb_7726.jpg (105.99 Kb)


  Про це 26 грудня повідомили в прес-службі Держагентства з енергоефективності та енергозбереження України.

  Згідно з розрахунками енергетиків, найдорожче за тепло доведеться заплатити споживачам в Харківській області - плата за тепло становитиме 1353,59 грн / Гкал (без ПДВ) для населення та 1654,67 грн / Гкал для бюджетних організацій.

  Для порівняння: в сусідній Сумській області тарифи для населення і бюджетних організацій становитимуть 1100,64 грн / Гкал і 1473,40 грн / Гкал відповідно. Найнижчі тарифи в Чернівецькій області -977,41 грн / Гкал для населення і 1087,76 грн / Гкал для бюджетників.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ зробили висновок по держбюджету України на 2018 рік

  Яким чином тепло для Харківської області, в якій, як відомо, ведеться видобуток природного газу, виявилася найдорожчим, не пояснюється.

  Тарифи на теплову енергію з відновлюваних джерел встановлюють органи місцевого самоврядування - але не нижче, ніж 90% середньозважених тарифів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми