Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

У Києві тарифи на воду в 2019 році почнуть зростати на 50%

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: тарифи

  У наступному році в українській столиці тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення в Києві в середньому піднімуться на 49,6%.

  2058_2016-06-06putna_voda_kran.jpg (23.45 Kb)

  Про це сьогодні, 5 червня, повідомили в прес-службі Київводоканалу. При цьому відомо, що причиною зростання тарифів є подорожчання електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, розміру ренти, реагентів, а ще зміна рівня амортизаційних відрахувань, ремонтів основних засобів.

  «Розрахунковий тариф на послуги з водопостачання та водовідведення за підрахунками Київводоканал буде змінений в середньому на 49,6% і складе 23 грн. 17 коп», - повідомила директор Департаменту економіки і фінансів Ірина Кирилюк При цьому глава правління - генеральний директор Київводоканалу Дмитро Новицький сказав, що, якщо тарифи будуть нижчими, не виключені наслідки як технічного, так і фінансового характеру.

  «Підприємство не матиме можливості реагувати на аварійно-відновлювальні роботи і в повному обсязі виконувати їх. До того ж, великою проблемою є відтік кваліфікованих кадрів, і без збільшення тарифу ми і надалі будемо їх втрачати », - підкреслив Новицький.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми