Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

У Києві тарифи на воду в 2019 році почнуть зростати на 50%

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: тарифи

  У наступному році в українській столиці тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення в Києві в середньому піднімуться на 49,6%.

  2058_2016-06-06putna_voda_kran.jpg (23.45 Kb)


  Про це сьогодні, 5 червня, повідомили в прес-службі Київводоканалу. При цьому відомо, що причиною зростання тарифів є подорожчання електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, розміру ренти, реагентів, а ще зміна рівня амортизаційних відрахувань, ремонтів основних засобів.

  «Розрахунковий тариф на послуги з водопостачання та водовідведення за підрахунками Київводоканал буде змінений в середньому на 49,6% і складе 23 грн. 17 коп», - повідомила директор Департаменту економіки і фінансів Ірина Кирилюк При цьому глава правління - генеральний директор Київводоканалу Дмитро Новицький сказав, що, якщо тарифи будуть нижчими, не виключені наслідки як технічного, так і фінансового характеру.

  «Підприємство не матиме можливості реагувати на аварійно-відновлювальні роботи і в повному обсязі виконувати їх. До того ж, великою проблемою є відтік кваліфікованих кадрів, і без збільшення тарифу ми і надалі будемо їх втрачати », - підкреслив Новицький.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми