IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Прибутки Apple від продажу iPhone продовжують зростати

 • Джерело: itc.ua.  → Ключові теги: Apple

  За даними звіту Counterpoint, в третьому кварталі 2017 року сума прибутку, отримана від глобальних поставок смартфонів, зросла на 13% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Це пояснюється відмінними результатами, продемонстрованими компанією Samsung і китайськими брендами.

  3815_85f8b1853a4-big-apple-logo-reuters_1200.jpg (20. Kb)

  Причому, китайські компанії демонструють вражаючі результати. Вперше сукупний прибуток китайських брендів на ринку смартфонів перевищив $1,5 млрд за один квартал. Раніше, як правило, основний прибуток цього ринку розподілявся між компаніями Samsung і Apple. Причому, Apple традиційно отримує більше половини всього прибутку ринку смартфонів. Тепер же і китайські виробники отримують частину цього пирога.

  Цього вдалося досягти завдяки вжитим зусиллям у впорядкуванні каналу поставок і збільшенні частки пристроїв середнього і топового сегментів у портфоліо. У преміальному сегменті деякі гравці, наприклад, Huawei, позиціонують свої флагманські моделі смартфонів за ціною трохи нижче флагманських рішень Samsung і Apple. Така стратегія дозволяє успішно проникнути на ринок преміальних пристроїв, де відзначаються максимальні показники доходу і прибутку.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічний прогноз на 2018 рік: мінімалка, ціни, долар та біткоін

  Зазначається, що на Apple, як і раніше, припадає левова частка прибутку ринку смартфонів. Але цей показник помітно знизився в порівнянні з третім кварталом 2016 року – до 60% проти 86% роком раніше. Нагадаємо, третій квартал 2016 року відзначився фіаско моделі Samsung Galaxy Note 7. У цьому році версія Galaxy Note 8 спільно з пристроями середнього рівня лінійки J дозволили компанії отримати трохи більше чверті (26%) прибутку ринку смартфонів. Торік через проблеми з Galaxy Note 7 компанія отримала збиток.

  Згідно з наявними даними, Apple все ще отримує близько $151 прибутку з кожного проданого iPhone. При цьому показник прибутку з кожного проданого смартфона у Apple приблизно в 5 разів вищий, ніж у Samsung ($31), і в 14 разів вищий, ніж у китайських виробників: $15 у Huawei, $14 у Oppo і $13 у Vivo. У компанії Xiaomi і зовсім спостерігається крихітний середній прибуток з кожного проданого смартфона – близько $2. Це є результатом невеликої маржі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми