Транспорт та авто, Податки та законодавство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Верховна Рада запроваджує пільги для частини автомобілів

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: електромобілі, авто, ВР

  У Верховній Раді почали міркувати над тим, як наблизити Україну до правових норм ЄС та зробити країну чистішою. Так, Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики порекомендував депутатам ухвалити законопроект про надання пільг для електромобілів, що має призвести до збільшення кількості електрокарів на українських дорогах.

  3187_8420_nissan_4r-energy_charging.jpg (41.82 Kb)


  Запропонований законопроект передбачає скасування податку та акцизного збору для електромобілів до 2020 року. На думку ініціаторів, введення пільг збільшить кількість електрокарів в Україні, що дозволить знизити споживання традиційного палива, поліпшити екологічну ситуацію в країні, а також призведе до впровадження правових норм, прийнятих в ЄС.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Електромобілі підірвали бюджет Норвегії

  І поки екологи радіють, депутати шукають підводні камені. Члени комітету уточнили, що після введення пільг імпортери традиційних автомобілів опиняться у невигідних умовах, а це порушить принцип рівності платників податків. Крім того, народні обранці висловлюють побоювання, що скасування податків для електромобілів негативно вплине на бюджет через відсутність надходжень ПДВ і акцизу до державної скарбниці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми