Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Автоштрафи у ЄС: що потрібно знати українцю

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: авто, штрафи

  В ЄС поліцейські мають право зупинити будь-яку машину з потоку і перевірити її стан. Як пояснив нам голова Association of Troubleshooters Сергій Креймер, перш ніж витягнути машину з потоку, поліцейські дивляться на загальний стан автомобіля і те, як поводиться водій.

  6152_avtomobili-bu.jpg (65.64 Kb)

  Якщо є зовнішні ознаки, що автомобіль потрапляє в зону ризику, його зупиняють для перевірки. Наших часто зупиняють за те, що вони їдуть непристебнутими або говорять за кермом по телефону. А якщо після зупинки водій починає доводити, що був пристебнутим, то нарватися на повний огляд простіше простого.

  Зрозуміло, що в різних країнах поліція на різні порушення реагує по-різному. Але досвід спілкування з копами одних з невеликими застереженнями можна переносити на інші.

  Німеччина

  «Згідно з німецьким законодавством, їх поліція має право пред’являти вимоги до технічного стану автомобіля згідно з німецькими вимогами. Тобто, якщо українець на машині з українськими номерами (або з єврономерами) пересувається Німеччиною, він повинен дотримуватися тих вимог, які діють у Німеччині. Зупинити для контролю можуть у будь-який момент. Кожен поліцейський, який працює на автобанах або дорогах загального користування, має початкові технічні знання для поверхневого огляду автомобіля», – говорить Сергій Креймер.

  В першу чергу німецькі поліцейські дивляться на гуму. Вона повинна відповідати тій сезонності, в якій пересувається автомобіль. На лобовому склі не повинно бути ні тріщин, ні інших пошкоджень. Світлоприлади повинні обов’язково працювати, а загальний техстан автомобіля повинен відповідати так званому стану, придатному до використання на дорогах загального користування Німеччини.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на квартири почали стрімко падати

  Польща

  У Польщі в першу чергу дивляться на стан гуми. І там можна добряче витратитися – у поляків кінські розцінки щодо штрафів. Особливо великий ризик попастися, коли починається перший сніг. Також можуть поставити на штрафмайданчик, якщо пошкоджено лобове скло. Відремонтувати скло у Польщі дуже дорого, оскільки вони вимагають, щоб це робилося в сертифікованих гаражах.

  Австрія

  В Австрії причини для перевірки схожі з німецькими. Але на гуму, мабуть, дивляться найсуворіше (зрозуміло, країна альпійська). А також на «гучність» вихлопної труби. Тобто, коли вирізано каталізатор.

  Що загрожує, коли виявили несправність.

  «За «лису» гуму накладається штраф + пункти в водійській базі даних Німеччині (3 пункти за кожне колесо). Якщо машина втрачає оливу (вона капає на дорогу) або є несправності, які можуть вплинути на загальний потік транспорту (відсутність нормальних гальм, втрата рідини), цю машину можуть поставити на стоянку без права подальшого руху, доки не будуть усунуті всі технічні нюанси», – пояснює Сергій Креймер.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми