Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Автоштрафи у ЄС: що потрібно знати українцю

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: авто, штрафи

  В ЄС поліцейські мають право зупинити будь-яку машину з потоку і перевірити її стан. Як пояснив нам голова Association of Troubleshooters Сергій Креймер, перш ніж витягнути машину з потоку, поліцейські дивляться на загальний стан автомобіля і те, як поводиться водій.

  6152_avtomobili-bu.jpg (65.64 Kb)

  Якщо є зовнішні ознаки, що автомобіль потрапляє в зону ризику, його зупиняють для перевірки. Наших часто зупиняють за те, що вони їдуть непристебнутими або говорять за кермом по телефону. А якщо після зупинки водій починає доводити, що був пристебнутим, то нарватися на повний огляд простіше простого.

  Зрозуміло, що в різних країнах поліція на різні порушення реагує по-різному. Але досвід спілкування з копами одних з невеликими застереженнями можна переносити на інші.

  Німеччина

  «Згідно з німецьким законодавством, їх поліція має право пред’являти вимоги до технічного стану автомобіля згідно з німецькими вимогами. Тобто, якщо українець на машині з українськими номерами (або з єврономерами) пересувається Німеччиною, він повинен дотримуватися тих вимог, які діють у Німеччині. Зупинити для контролю можуть у будь-який момент. Кожен поліцейський, який працює на автобанах або дорогах загального користування, має початкові технічні знання для поверхневого огляду автомобіля», – говорить Сергій Креймер.

  В першу чергу німецькі поліцейські дивляться на гуму. Вона повинна відповідати тій сезонності, в якій пересувається автомобіль. На лобовому склі не повинно бути ні тріщин, ні інших пошкоджень. Світлоприлади повинні обов’язково працювати, а загальний техстан автомобіля повинен відповідати так званому стану, придатному до використання на дорогах загального користування Німеччини.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на квартири почали стрімко падати

  Польща

  У Польщі в першу чергу дивляться на стан гуми. І там можна добряче витратитися – у поляків кінські розцінки щодо штрафів. Особливо великий ризик попастися, коли починається перший сніг. Також можуть поставити на штрафмайданчик, якщо пошкоджено лобове скло. Відремонтувати скло у Польщі дуже дорого, оскільки вони вимагають, щоб це робилося в сертифікованих гаражах.

  Австрія

  В Австрії причини для перевірки схожі з німецькими. Але на гуму, мабуть, дивляться найсуворіше (зрозуміло, країна альпійська). А також на «гучність» вихлопної труби. Тобто, коли вирізано каталізатор.

  Що загрожує, коли виявили несправність.

  «За «лису» гуму накладається штраф + пункти в водійській базі даних Німеччині (3 пункти за кожне колесо). Якщо машина втрачає оливу (вона капає на дорогу) або є несправності, які можуть вплинути на загальний потік транспорту (відсутність нормальних гальм, втрата рідини), цю машину можуть поставити на стоянку без права подальшого руху, доки не будуть усунуті всі технічні нюанси», – пояснює Сергій Креймер.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми