Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Польські авто стануть доступнішими для українців

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: авто

  Польський ринок залишається одним з головних напрямків імпорту старих авто в Україні. Однак сам пригін авто з сусідньої держави може бути ускладнений чергами на КПП, поганими і завантаженими дорогами, недостатньо розвиненою інфраструктурою. Теперь же з’явилася надія, що ситуація кардинально зміниться.

  88_77699_w_700.jpg (50.04 Kb)

  Днями міністр інфраструктури України Володимир Омелян і міністр інфраструктури і будівництва Польщі Анджей Адамчик підписали Меморандум про співпрацю в будівництві міжнародної транспортної магістралі Via Carpatia, повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

  «Міністр інфраструктури України Володимир Омелян і міністр інфраструктури і будівництва Республіки Польща підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо подальшого співробітництва в рамках проекту Via Carpatia. Церемонія підписання відбулася сьогодні, 22 жовтня 2017 року, в м.Перемишль (Польща)», – йдеться в повідомленні.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна продовжує переговори з МВФ - Гройсман

  Міністри під час зустрічі обговорили підготовку до будівництва двох нових транспортних коридорів – Via Carpatia і GO Highway. Омелян зазначив, що Via Carpatia допоможе інтеграції транспортних систем країн Східної Європи і Європейського Союзу.

  «Коридор через Карпати також є мостом між Європою і Азією, він дозволяє використовувати транзитний потенціал Польщі, України та інших країн-партнерів. Саме тому розвиток транспортної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для забезпечення сталого транспортного сполучення в напрямку з Європи в Азію через територію України і Польщі», – сказав він.

  Нагадаємо, раніше Україна і Польща домовилися про планове збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Зокрема було обговорено будівництво чотирьох нових пунктів переходу: Боберка-Смольник, Лопушанка-Міхновець (Львівська обл.), Адамчуки-Збережа (Волинська обл.), Лубня-Волосате (Закарпатська обл.)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми