Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Польські авто стануть доступнішими для українців

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: авто

  Польський ринок залишається одним з головних напрямків імпорту старих авто в Україні. Однак сам пригін авто з сусідньої держави може бути ускладнений чергами на КПП, поганими і завантаженими дорогами, недостатньо розвиненою інфраструктурою. Теперь же з’явилася надія, що ситуація кардинально зміниться.

  88_77699_w_700.jpg (50.04 Kb)

  Днями міністр інфраструктури України Володимир Омелян і міністр інфраструктури і будівництва Польщі Анджей Адамчик підписали Меморандум про співпрацю в будівництві міжнародної транспортної магістралі Via Carpatia, повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

  «Міністр інфраструктури України Володимир Омелян і міністр інфраструктури і будівництва Республіки Польща підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо подальшого співробітництва в рамках проекту Via Carpatia. Церемонія підписання відбулася сьогодні, 22 жовтня 2017 року, в м.Перемишль (Польща)», – йдеться в повідомленні.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна продовжує переговори з МВФ - Гройсман

  Міністри під час зустрічі обговорили підготовку до будівництва двох нових транспортних коридорів – Via Carpatia і GO Highway. Омелян зазначив, що Via Carpatia допоможе інтеграції транспортних систем країн Східної Європи і Європейського Союзу.

  «Коридор через Карпати також є мостом між Європою і Азією, він дозволяє використовувати транзитний потенціал Польщі, України та інших країн-партнерів. Саме тому розвиток транспортної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для забезпечення сталого транспортного сполучення в напрямку з Європи в Азію через територію України і Польщі», – сказав він.

  Нагадаємо, раніше Україна і Польща домовилися про планове збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Зокрема було обговорено будівництво чотирьох нових пунктів переходу: Боберка-Смольник, Лопушанка-Міхновець (Львівська обл.), Адамчуки-Збережа (Волинська обл.), Лубня-Волосате (Закарпатська обл.)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми