Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Які країни планують перейти на "зелені" автомобілі

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: авто

  Позаяк все більше і більше країн планують через якийсь час заборонити автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами, ми вирішили детальніше вивчити це питання і дізнатися, де ж конкретно вирішили вдатися до цього заходу.

  75_8420_nissan_4r-energy_charging.jpg (41.82 Kb)

  Першою країною, що входить до числа лідерів у продажах автомобілів, яка вирішила заборонити машини з бензиновими і дизельними двигунами, стала Франція. У ній з 2040 року будуть продаватися тільки «екологічно чисті транспортні засоби». Причому це оголошено офіційно міністром навколишнього середовища Франції Ніколя Юло.

  За словами Юло, кожному французу буде запропонований бонус, щоб він зміг замінити свій стандартний автомобіль на «екологічно чистий транспортний засіб». Розмір цього бонусу буде визначено пізніше.

  В першому півріччі 2017 року у Франції 95,2% нових автомобілів, які були продані, оснащувалися бензиновим або дизельним двигуном. Тож у французів буде велика робота при переході на «зелені» автомобільні технології.

  Слідом за Францією рішення про заборону з 2040 року продажів автомобілів з бензиновими і дизельними агрегатами прийняла і Великобританія. На Туманному Альбіоні гостро стоїть проблема з чистим повітрям. Там дуже високий рівень забруднення повітря, що негативно впливає на здоров’я людей.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. ціни на алкоголь зростуть ще на 11%

  Звичайно, 2040-й рік наступить не дуже скоро, тільки через 23 роки. Деякі інші країни хочуть перейти на автомобілі з нульовим викидом шкідливих речовин набагато раніше. Так, наприклад, Голландія планує це зробити з 2030 року, а Норвегія – взагалі з 2025 року. Щоб прискорити цей процес, голландським і норвезьким автолюбителям будуть пропонувати високі грошові бонуси на купівлю електромобілів.

  У Китаї теж хочуть через якийсь час заборонити машини з бензиновими і дизельними агрегатами. Ймовірно, це станеться з 2030 року. Подібні заходи будуть прийняті і в Індії.

  Хочуть мати чисте повітря не тільки держави, а й окремі міста. Так, Париж, Мехіко і Афіни прийняли рішення з 2025 року заборонити використання автомобілів з дизельними двигунами. Аналогічну заборону, як стверджують журналісти, можуть скоро прийняти й інші міста.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми