Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Журналіст запропонував свій варіант ПДР щодо обмеження швидкості в містах

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: ПДР

  З 1 січня в Україні діє нове правило: швидкість руху автотранспорту в населених пунктах обмежена 50 кілометрами на годину. Як не дивно, але дискусія на цю тему не вщухає й донині, як автомобілісти, так і пішоходи висловлюють свої точки зору на цей рахунок. За словами українського журналіста Олексія Панича, потрібно уявити собі ситуацію, що ми серйозно хочемо встановити безпечну швидкість руху в місті, і дійсно хочемо контролювати її приладами, але так, щоб не створювати, як раніше, пасток для водіїв надмірним зниженням швидкості там, де в цьому немає реальної необхідності.

  7304_im8x383-50-km_interfax.jpg (24.79 Kb)


  Журналіст розповідає, що індивідуальне регулювання швидкості на окремих вулицях справа не вирішить - так в Києві, наприклад, крім кількох усім відомих магістралей, того ж Бажана, Перемоги, ще десятки вулиць в 6 і більше смуг, де обмеження 50 просто знущанням над здоровим глуздом. Чимало таких і в Харкові, і в Донецьку, і в Одесі, і в Києві тощо. Отже, за описаною вступної, єдиним розумним рішенням було б ввести декілька категорій міських вулиць з різним режимом максимально дозволеної швидкості. Категоризація повинна залежати від: кількості смуг, наявності перехресних потоків руху, наявності уздовж вулиці житлової зони. Причому різні ділянки однієї вулиці можуть належати до різних категорій. Наприклад: категорія А - 6 смуг і більше, без пішохідних переходів і перехресних потоків руху - максимально 80, ділянка позначається спеціальним знаком. Категорія Б - 6 смуг і більше, з перехресними потоками руху, або 4 смуги і більше поза житловою зоною - максимально 70. Категорія В - 4 смуги в житловій зоні, або 2 смуги поза житловою зоною - максимально 60. Категорія Г - 2 смуги в житловій зоні - максимально 50.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічний прогноз на 2018 рік: мінімалка, ціни, долар та біткоін

  Олексій Панич зазначає, що також повинні діяти великі штрафи за перевищення на 10 км / год і більше, тому що зазначені ліміти швидкості, з досвіду, все-таки реальні. Можна звести всі ці градації до простої формули: одна смуга в одну сторону + житлова зона - ліміт 50, кожна додаткова смуга в одну сторону дає + 10 км / год. Відсутність житлової зони також дає + 10 км / год.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми