Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Журналіст запропонував свій варіант ПДР щодо обмеження швидкості в містах

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: ПДР

  З 1 січня в Україні діє нове правило: швидкість руху автотранспорту в населених пунктах обмежена 50 кілометрами на годину. Як не дивно, але дискусія на цю тему не вщухає й донині, як автомобілісти, так і пішоходи висловлюють свої точки зору на цей рахунок. За словами українського журналіста Олексія Панича, потрібно уявити собі ситуацію, що ми серйозно хочемо встановити безпечну швидкість руху в місті, і дійсно хочемо контролювати її приладами, але так, щоб не створювати, як раніше, пасток для водіїв надмірним зниженням швидкості там, де в цьому немає реальної необхідності.

  7304_im8x383-50-km_interfax.jpg (24.79 Kb)

  Журналіст розповідає, що індивідуальне регулювання швидкості на окремих вулицях справа не вирішить - так в Києві, наприклад, крім кількох усім відомих магістралей, того ж Бажана, Перемоги, ще десятки вулиць в 6 і більше смуг, де обмеження 50 просто знущанням над здоровим глуздом. Чимало таких і в Харкові, і в Донецьку, і в Одесі, і в Києві тощо. Отже, за описаною вступної, єдиним розумним рішенням було б ввести декілька категорій міських вулиць з різним режимом максимально дозволеної швидкості. Категоризація повинна залежати від: кількості смуг, наявності перехресних потоків руху, наявності уздовж вулиці житлової зони. Причому різні ділянки однієї вулиці можуть належати до різних категорій. Наприклад: категорія А - 6 смуг і більше, без пішохідних переходів і перехресних потоків руху - максимально 80, ділянка позначається спеціальним знаком. Категорія Б - 6 смуг і більше, з перехресними потоками руху, або 4 смуги і більше поза житловою зоною - максимально 70. Категорія В - 4 смуги в житловій зоні, або 2 смуги поза житловою зоною - максимально 60. Категорія Г - 2 смуги в житловій зоні - максимально 50.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічний прогноз на 2018 рік: мінімалка, ціни, долар та біткоін

  Олексій Панич зазначає, що також повинні діяти великі штрафи за перевищення на 10 км / год і більше, тому що зазначені ліміти швидкості, з досвіду, все-таки реальні. Можна звести всі ці градації до простої формули: одна смуга в одну сторону + житлова зона - ліміт 50, кожна додаткова смуга в одну сторону дає + 10 км / год. Відсутність житлової зони також дає + 10 км / год.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми