Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

"Листи щастя" в Україні: дано прогноз

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: листи щастя

  У найближчі три роки на українських дорогах встановлять 3726 камер фіксації порушень ПДР. Кожна п’ята буде ловити порушників у Києві та Київській області, і це цілком передбачувано. Однак несподівано густо правоохоронці збираються «засіяти» відеоконтролем Донецьку область.

  77_3232_1.jpg (94.5 Kb)

  Про це свідчать плани МВС щодо встановлення комплексів фотофіксації.

  Камери відеоспостереження збираються встановлювати поетапно. У 2018 році в містах встановлять 500 комплексів автоматичної фіксації (КАФ). В 2019 — 960 комплексів, а в 2020 році — 1150.

  На трасах і залізничних переїздах «старший брат» почне роботу в 2019 році. Тоді встановлять 50 камер фіксації. А до 2020 року до них додадуться ще 290 комплексів. Як бачимо, в сумі виходить 2950 КАФ, а не передбачувані 3726. Це означає, що плани в МВС будуть змінюватися.

  Тим не менш, можна з упевненістю зробити висновок: навіть якщо відеофіксацію запустять 2018 року, то на повну потужність система буде виходити поступово. У водіїв буде час, щоб психологічно перебудуватися під більш акуратну їзду.

  Цікавий розподіл камер в розрізі регіонів України. Крім Києва та Київської області, цілком передбачувано багато комплексів автоматичної фіксації буде у великих промислових регіонах на кшталт Запорізької та Харківської областей – 262 і 241 камери. Несподіваного багато їх буде у Хмельницькій області — 231, при тому, що, за даними Держстату, на 1 січня 2017 року ця область за кількістю населення була на 21 місці.

  Також звертає на себе увагу Донецька область, в якій планують встановити 217 комплексів відеоконтролю. Підвищена увага до регіону, значна частина якого захоплена бойовиками, якраз і пояснюється бажанням силовиків підтримувати порядок, в тому числі і на дорогах.

  А ось деякі області (Вінницька, Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Сумська, Одеська) примітні тим, що камер на трасах там буде чи не стільки ж, скільки в містах. Це може бути пов’язано з рухом транспорту через кордон. У Закарпатській області співвідношення, щоправда, менше — 2:1, але і протяжність доріг там відносно невелика. У будь-якому разі, це привід зробити висновок: траса за містом — вже не буде місцем, де можна «тиснути в підлогу» і плювати на ПДР.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми