Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

В Україну повернеться обов'язковий техогляд: особливості

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: техогляд

  Технічний контроль сільгосптехніки було скасовано у 2014 році. Тепер його потрібно проходити кожні два роки.

  9197_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  Верховна Рада проголосувала у першому читанні за повернення техогляду для сільськогосподарської техніки. Відповідний проект закону №6070 “Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу” підтримали 234 народні депутати.

  Законопроектом знову запроваджується періодичний технічний контроль придатності до експлуатації технічних засобів для агропромислового комплексу (його скасували у 2014 році). Проходити його потрібно кожні два роки.

  Нова сільськогосподарська техніка віком до трьох років звільняється з технічного контролю. Уживані комбайни, трактори та інші технічні засоби старше трьох років повинні пройти технічний контроль протягом трьох місяців після дати реєстрації.

  Окрім того, проект закону наділяє новими повноваженнями Міністерство аграрної політики. Воно зможе затверджувати типи сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів та змінного причіпного обладнання, систем, складових частин та окремих технічних вузлів.

  Також міністерство зможе призначати підприємства, установи та організації, які наділять повноваженнями реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільгосптехніки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми