На території Станиці Луганської, де відбувалося розведення сил і техніки, спостерігається присутність російських найманців, про що заявив представник прес-центру Міністерства оборони України, полковник Дмитро Гуцуляк під час денного брифінгу.
Зокрема, Гуцуляк заявив: «У районі населеного пункту Станиця Луганська, на території, з якої, за заявами противника, були виведені його війська, продовжують перебувати групи військовослужбовців російських окупаційних військ, які видають себе за місцеве населення, переодягнувшись в цивільний одяг».
Згідно з оприлюдненими розвідкою даними, російське окупаційне командування через підконтрольні ЗМІ поширюють дезінформацію на рахунок того, що не дотримуються умови розведення військ і командування ООС.