Президент української держави Володимир Зеленський досить в різкій формі поставив на своє місце народного депутата від партії, - «Опозиційної платформи - За життя!» Вадима Рабиновича.
Це сталося буквально відразу ж після виступу останнього в Верховній Раді України.
Так, відомо, що коли Рабинович вийшов до трибуни і виступив публічно проти скасування мораторію на продаж української землі, кажучи при цьому українською мовою, Володимир Зеленський в своєму стилі поставив соратника Медведчука на своє місце. При цьому Рада аплодувала Верховному головнокомандувачу ЗСУ.
Також варто відзначити, що даний епізод був оприлюднений цілою низкою українських телевізійних каналів, а також в Інтернеті. Звертаючись до Рабиновичу, Зеленський заявив: «У першу чергу, я хотів би звернутися до пана Вадиму Рабиновичу. Ще раз добрий день! Почув вашу прекрасну, співучу мову ... ». Крім того, він додав: «Я хотів би вам сказати, що розглядається питання про зняття депутатської недоторканності, а не про недоторканність землі. Просто нагадати, про що йде мова».