ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Одиноких матерів позбавлять пільг

 • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: пільги, субсидії, Рева

  Міністерство соціальної політики збирається змінити систему виплати соціальної допомоги одиноким матерям.

  8905_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

  "У поданих із проектом бюджету законах не передбачено скасування виплат одиноким матерям. Але я вважаю, що має бути дискусія в суспільстві щодо цієї серйозної проблеми. Ми повинні шукати інші методи й можливості підтримки одиноких матерів. У нас є відповідні пропозиції і ми готові їх винести на суд громадськості", – наголосив Рева.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращі галузь для інвестицій в Україні

  Міністр розповів, що в Україні система виплат одиноким матерям призвела до того, що їхня кількість за 15 років зросла в 22 рази.

  "Сьогодні кожна п'ята дитина народжується в неповній сім'ї. Багато в чому це обумовлено тим, що люди спеціально не укладають офіційний шлюб, щоб отримувати виплати", – переконаний він.

  За словами Реви, у країні виник інститут, який присутній і в інших країнах, але таких масштабів, як у нас, там немає. Це інститут цивільного шлюбу.

  "Ти хто? Я цивільний чоловік. Тобто, він ніби є, як той ховрашок, але насправді його немає", – сказав Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми