ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Одиноких матерів позбавлять пільг

 • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: пільги, субсидії, Рева

  Міністерство соціальної політики збирається змінити систему виплати соціальної допомоги одиноким матерям.

  8905_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

  "У поданих із проектом бюджету законах не передбачено скасування виплат одиноким матерям. Але я вважаю, що має бути дискусія в суспільстві щодо цієї серйозної проблеми. Ми повинні шукати інші методи й можливості підтримки одиноких матерів. У нас є відповідні пропозиції і ми готові їх винести на суд громадськості", – наголосив Рева.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращі галузь для інвестицій в Україні

  Міністр розповів, що в Україні система виплат одиноким матерям призвела до того, що їхня кількість за 15 років зросла в 22 рази.

  "Сьогодні кожна п'ята дитина народжується в неповній сім'ї. Багато в чому це обумовлено тим, що люди спеціально не укладають офіційний шлюб, щоб отримувати виплати", – переконаний він.

  За словами Реви, у країні виник інститут, який присутній і в інших країнах, але таких масштабів, як у нас, там немає. Це інститут цивільного шлюбу.

  "Ти хто? Я цивільний чоловік. Тобто, він ніби є, як той ховрашок, але насправді його немає", – сказав Рева.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми