ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

"Гоблін" Аксьонов визнав туристичний провал у Криму

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: Крим

  За три роки туристична галузь на включеному півострові прийшла в справжній занепад. Навіть окупаційні "влади" визнають, що не можуть поки нічого зробити із залученням до Криму туристів, хоча раніше від бажаючих відпочити тут не було відбою. Місця бронювали мало не за рік вперед, приїжджих влаштовувала і цінова політика, і сервіс.

  8104_gport8.jpg (33.02 Kb)


  Тепер же з декількох мільйонів туристів в рік окупований Крим скотився до пари тисяч, особливо провальним став літній сезон 2017. Багато туристів писали, що якість послуг, що надаються взагалі не витримує ніякої критики, різких оцінок піддалося і загальне стан пляжів і готелів, в які з 2014 року окупанти не вклали жодної копійки.

  Тому люди і вважають за краще їздити за кордон, вибираючи екзотичні острови, а також популярні курорти Туреччини, Єгипту, Словаччини та ін. "Глава" Криму Аксегов днями заявив, що сьогодні вони не можуть взагалі змагатися з Туреччиною за рівнем послуг, що надаються в готелях і пансіонатах . "З точки зору засобів розміщення конкуренцію поки ми з тією ж Туреччиною, загалом, не витримуємо"¸ - заявив Аксьонов.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін погодив підвищення зарплат вчителям

  На його думку, цю проблему розуміють і власники готелів, у багатьох з яких цього літа був справжній провал і фінансова катастрофа, оскільки навіть заможні туристи не купилися на їх "сервіс" воліючи зняти приватні апартаменти. Аксьонов самовпевнено при цьому заявляє, що "влада" в 2018 році зроблять все можливе, щоб кримські туроператори нарешті "полегшено зітхнули".

  Проте яким чином сюди будуть залучати гостей, на тлі практично убитої інфраструктури кримського півострова і брудних пляжів, які потребують величезних вкладень, той же "глава" Криму за своєю звичкою промовчав.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми