Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як отримати максимум із банківського депозиту

  • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

    Процентні ставки по депозитах постійно змінюються. Як можна примножити прибутки від вкладу в даних умовах? У статті зібрані п'ять порад для тих, хто хоче отримати максимум від депозиту.

    3645_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Тим, хто хоче стати постійним клієнтом банку

    Зараз українські банки змагаються за постійних клієнтів, тому практично в кожній фінансовій установі є програма лояльності.

    В середньому банківські установи пропонують постійним клієнтам додатково 0,2% -1% річних для гривневих і доларових депозитів. Наприклад, Приватбанк заохочує + 1% річних клієнтів, які оформляють пролонгацію депозитів більше ніж на 3 місяці.

    Однак є одна хитрість: у бонусних акціях найчастіше мова йде саме про переоформлення договору на новий термін, а не про автоматичну пролонгацію депозиту. Автоматична пролонгація – це послуга, при якій договір автоматично продовжується в кінці обумовленого терміну. В такому випадку ставка не те що не підвищується, а й може виявитися нижчою, ніж раніше.

    В такому випадку необхідно звернутися за бонусом в банк відразу ж в кінці терміну депозиту, або відмовитися від автоматичної пролонгації договору.

    Тим, хто готовий розмістити великий внесок

    Банки зацікавлені у великих вкладниках: так, Укргазбанк готовий платити на 1,5% річних більше по депозитах від ста тисяч гривень, а "Креді Агріколь" може додати до ставки ще 0,25% річних для депозитів від 50 тисяч гривень. Важливо пам'ятати, що держава в особі ФГВФО гарантує відшкодування тільки до 200 тисяч грн або еквівалент цієї суми включно з відсотками.

    Винятком є тільки Ощадбанк – його вклади гарантуються країною в повному обсязі.

    Тим, хто не боїться онлайн-банкінгів

    Ще частіше банки заохочують використання своїх інтернет-банкінгів. Клієнтам, які відкривають депозит через додаток, банки в середньому готові надати додаткові 0,25-1,5% до річних за депозитом. Проте це поширюється не на всі види депозитів – дану інформацію слід уточнювати на сайті банку або у менеджерів.

    Наприклад, за розміщення депозиту через UKRSIB online у УкрСиббанку надають додаткові 5% річних. Вони будуть діяти 91 день з моменту оформлення заявки по вкладах "Гарантований капітал", "Надійний дохід", "Персональний план збагачення". Бонус до ставки по депозитах, відкритим онлайн, також пропонують банки "Креді Агріколь" і Мегабанк.

    Тим, хто використовує "Бонус від Мінфіну"

    Збільшити дохід по депозиту можна і скориставшись "Бонусом до депозиту" від Мінфіну. Він активний у 9 банках: Альфа-Банку, ОТП Банку, Піреус Банку, Універсал Банку, Банку "Січ", "Глобусі", Банку "Альянс", Форвард Банку і Агропросперіс Банку.

    Щоб скористатися пропозицією, необхідно заповнити заявку на сайті, протягом місяця розмістити депозит в банку зі списку, повідомити "Мінфін" про відкриття вкладу і отримати бонус до депозитної ставки від 0,4% до 1,25% річних.

    В акції беруть участь вклади різного розміру. Наприклад, в ОТП Банку можна отримати бонус до депозиту від "Мінфіну"" розмістивши вклад на 5 тис грн, а в банку "Альянс" або "Агропросперіс" – на 50 тис грн.

    Тим, хто бере участь в акціях

    Ситуативні і сезонні бонуси також допоможуть знайти вигідну пропозицію. Так, велика кількість банків йде назустріч людям пенсійного віку, пропонуючи додатково 0,2-1% річних за вкладами.

    Оформивши вклад в день народження можна підвищити депозитну ставку на 0,25-0,5% річних. Однак умови надання акцій у кожного банку різні, на це варто звертати увагу: наприклад, в Форвард Банку необхідно підписати договір в день народження, а в УкрСиббанку та банку "Креді Агріколь" бонус можна отримати протягом місяця після свята.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми