Бензин та енергетика Автор: admin Друкувати Коментарів: 1

Україна посіла четверте місце за дешевизною бензину

 • .  → Ключові теги: бензин

  Фахівці паливного ринку склали рейтинг країн по вартості бензину. До початку другого півріччя 2012 року найбільш дорогий бензин на європейській частині світу залишається в Норвегії. Там вартість літра бензину з октановим числом 95 складає в перерахунку на гривні 20 грн. А найдешевше паливо - в Росії - 7 грн. Про це повідомляє РІА Рейтинг.

  6374_1.jpgПри цьому Норвегія займає 14 місце в світі з видобутку нафти і є одним з її найбільших незалежних експортерів. Основна причина дорогого бензину - високі податки.
  Друге місце в рейтингу країн з найдорожчим бензином займає Італія - 18 грн за літр 95-го. Тут високі ціни спостерігаються при реальній відсутності власної нафти і кризи в економіці.

  У трійку лідерів також увійшли Нідерланди - країна Європи з найбільшою нафтопереробною галуззю. Тут вартість 95-го бензину на рівні 17 грн за літр також пов'язана з дуже високою податковою складовою у вартості палива. Примітно, що з третього місця за підсумками першого кварталу 2012 року Нідерланди змістили Грецію.

  Найдешевший бензин у Європі як і раніше можна купити в Росії. Середня ціна на 95-й бензин складає 7 грн за літр. Основні причини такої ситуації, на думку аналітиків, - слабкість російської економіки, особлива конкурентоспроможність російських компаній. Більш того, якщо порівнювати ціни на бензин з середньою зарплатою в Росії, то паливо в цій країні вже не є найдешевшим.

  Україна посіла четверте місце за дешевизною бензину з показником 11 грн за літр А-95.

  Найсерйозніше зростання цін на бензин в Європі в січні-червні 2012 року спостерігалося в Білорусі - на 19,7%, далі йдуть Ірландія (9,6 і Польща (9,5. Росія по росту цін у січні-червні з підвищенням в 2 % опинилася на 27 місці.

  Нагадаємо, 18 липня президент Віктор Янукович підписав закон, що регламентує вміст біоетанолу в бензинах моторних, які виробляються та реалізуються в країні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція
Російська агресія проти України спричинила масштабну економічну кризу, змусивши численних підприємців припинити свою діяльність. Причини різні: вимуше...
Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі
Весна — це не лише довгоочікувана пора тепла та сонця. В цей час також починається сезон пікніків. Звісно, кожна людина має власні уподобання в смакол...

Коментарі


 • В порівнянні з европейскою зарплатою і якістю бензину українським водіям повині ще доплачувати за те що ми заправляемось цим шмурдяком.

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми