Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Журналіст з 1+1: Купуйте вже - завтра долар буде дорожчий

  • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: валюта, долар, курс валют, гривня

    За останні три місяці курс долара суттєво не зростав. Тримався на рівні 24,5-24,8 грн. Однак за минулі кілька днів він подорожчав до 25,8 грн. На чорному ринку валюта коштує вже майже 26 грн. Хоча ні в Українському аналітичному центрі, ні в Міжнародному центрі перспективних досліджень негативних прогнозів до середини вересня не було. Подорожчання валюти якщо б і мало бути, то лише у випадку низького врожаю та збільшеного попиту на валюту.

    1832_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    "Теперішня ситуація з курсом — це результат неуспішних переговорів нашої влади з Міжнародним валютним фондом і втраченої міжнародної підтримки в боротьбі проти Росії", - вважає журналіст Олександр Дубинський. Пише про це на "фейсбук".

    На його думку, подальше падіння гривні неминуче. Проте він не береться прогнозувати, наскільки подорожчає валюта.

    "Бізнес дуже гостро відчуває швидкий кінець нинішньої влади, яка 2,5 постреволюційних роки присвятила нахабному грабежу. І зараз втрачає всі опорні точки й джерела фінансування. А далі все розвиватиметься за нехитрим сценарієм — без міжнародних кредитів вони грабуватимуть власний народ. Це виглядатиме як банкрутство банків, космічні тарифи та інфляція. При цьому всі негаразди списуватимуть на війну. Це мародерство. А мародери завжди закінчують життя на шибеницях. І поки вони їх собі будують нам треба скуповувати дешевий долар. Завтра він буде дорожчий", - каже він.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Лопнув" столичний банк

    Не зважаючи на те, що ринковий курс вже наближається до 26 грн, НБУ його утримує, пропонує 25,08 грн за долар.

    "Це означає, що експортери щонайменше до кінця місяця не продаватимуть валюту. Їм не вигідно збувати її задешево", - пояснює Дубинський.

    Два роки тому через неспівмірність реального й офіційного курсів експортери відтягували продаж валюти. Це спровокувало подорожчання валюти з 12 до 22 грн.

    "Ринок завжди реагує на зміни з пропозицією валюти. Якщо її стає менше, вона дорожчає. І Нацбанк повинен реагувати на будь-які зміни. Якщо валюди на ринку мало, викдати туди більше, якщо багато, викуповувати", - каже Дмитро Боярчук, виконавчий директор консалтингової компанії "Кейс-Україна".

    Нагадаємо, минулого року в цей період вартість долара була на рівні 22,6 грн.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми