Медицина Автор: storozhykimg Друкувати

Заспокійливі трави для здоров'я нервової системи

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Народна медицина

    Міцні нерви і вміння зберігати абсолютний спокій в будь-якій ситуації - мрія будь-якої сучасної людини. Але володарями міцних нервів є рідкісні щасливці. Тим, хто відчуває, що він практично на межі вибуху, допоможуть трави.

    d123cd928db1ba308c66737df8df_xl.jpg (192.09 Kb)

    Травник - довідник лікарських рослин і трав на www.healthday.in.ua
    1. Мелісса і м'ята. Це найдоступніші і найпоширеніші ліки від нервового перезбудження. Чай з цих рослин дозволяється пити до 3 разів на день. Не рекомендується лікуватися м'ятою і мелісою людям, що страждають зниженим артеріальним тиском.
    2. Пустирник - трава, яка за своїми заспокійливими властивостями перевершує валеріану. Відвар з неї не можна пити при зниженому АТ і уповільненні серцевого ритму.
    3. Шишки хмелю - відомий з давніх-давен засіб від неврозу, хронічної втоми, безсоння, дратівливості. Для приготування лікарського чаю з хмелю потрібно заварити 2 шишки склянкою окропу, настояти, підсолодити медом і вжити. У день можна пити не більше однієї склянки. Протипоказаний хміль вагітним.
    4. Пассіфлора рятує від нервового розладу, безсоння, допомагає позбутися від наслідків стресу. Ця рослина також здатна нормалізувати гормональний баланс, тому найкраще підходить жінкам в клімактеричний період. Але є у засобу на основі цієї рослини і протипоказання: постінфарктний стан, атеросклероз судин головного мозку, гіпотонія.
    5. Материнка звичайна - старовинний засіб від нервових розладів, неврозу, безсоння. Вагітним засоби з цією травою протипоказані.
    6. Півонія. Ця рослина ще відома під назвою «мар'їн корінь». Приймають півонію у вигляді настоянки, яка продається в будь-якій аптеці. Засіб володіє відмінними седативними властивостями, підвищує стійкість до стресів. Протипоказаннями до прийому настойки є вагітність, гіпотонія, хвороби нирок і печінки.
    7. Сінюха блакитна відмінно усуває тривожність і нервозність. Для виготовлення заспокійливих ліків використовується кореневище рослини. Препарати синюхи, згідно з даними досліджень, перевершують валеріану по ефективності в 8 разів.

    Лікування лікарськими травами має проходити відповідно до наступних правил:
    • Переконайтеся, що прийом тих чи інших препаратів вам не протипоказаний.
    • Пийте заспокійливі чаї ввечері або протягом дня невеликими порціями.
    • Лікуйтеся курсами: 4 тижні приймайте препарати, на 2 тижні переривайте прийом.
    • Використовуйте різні трави, оскільки організм швидко звикає до ліків, і вони втрачають ефективність.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
"Дарниця" визнала підвищення цін на 120% за час війни, але звинувачує інших у дорогих ліках
Представниця фармацевтичного гіганта "Дарниця" Катерина Загорій в інтерв'ю визнала, що за останні роки компанія підвищила ціни на свої препарати на 12...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми