Як прогнозують екcперти, забудовники будуть більш активно шукати партнерів, які зможуть кредитувати інвесторів і добудовувати чужі недобудови.
Один з варіантів покупки житла - це іпотека. Але з нею є проблеми: банки не поспішають давати великі кредити громадянам України, так і самі українці не надто хочуть брати їх з за умов банків, де ставки в районі 30% річних.
Зокрема, ЗМІ опублікувало статистику середніх розцінок на 1 кв. м. пропозиції квартир в київських новобудовах в серпні 2017 року. А також статистику середньої вартості нерухомості в столиці за класами і кількості кімнат в серпні 2017 року.
Крім того, експерти ринку відзначають, що до кінця вересня цього року, старт продажів очікується ще мінімум в п'яти комплексах, а ще близько десяти продажів «з котлованів» варто очікувати до кінця року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсії за віком: стало відомо, які суми і кому будуть нараховані
Як повідомляють експерти, найактивніше забудовуються Голосіївський район Києва (18% всього столичного житла), Солом'янський і Дарницький райони (по 14%), Шевченківський та Печерський (13% і 12%, відповідно).
Як раніше повідомлялося, починаючи з 2011 року, на ринку нерухомості Києва зібралося рекордне кількість нерозпроданих квартир в здаються будинках, що істотно тисне на столичний ринок продажу житла.
Також ріелтори прогнозують, що в кінці серпня - початку вересня можливе зростання ціни на оренду квартир на 20-30%. Але після того, як попит спаде, ціни вже не знизяться.