Суспільство Автор: RomanK Друкувати

4-денний робочий тиждень - думка експерта

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

    Пандемія СOVID-19 посилила тенденції, що підтримують регулярну дистанційну роботу і гнучкий графік. Експерти переконані що вони збережуться і після відкриття офісів.

    4666_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

    Директорка з продуктів міжнародної консалтингової компанії відзначає, що сьогодні компанії можуть бути схильні до більшої гнучкості, адже у них не було іншого вибору, окрім як пристосовуватися та аналізувати результати продуктивності протягом декількох місяців.

    Цікаво! В Google керівники помітили падіння продуктивності серед співробітників молодшої ланки в перші дні пандемії, тому компанія розробила програми навчання, щоб допомогти працівникам більш ефективно перейти на нову систему.

    Перехід на чотириденний робочий тиждень. Практика скороченого робочого тижня існує давно, принаймні, неофіційно: “Дані звітів показують, що у п’ятницю в офісі набагато менше людей. Так було протягом багатьох років у численних галузях, – зазначає експертка.

    Вона рекомендує керівникам також враховувати здатність своїх співробітників працювати попри те, що вони живуть в стресових умовах глобальної пандемії. Крім того, існує продуктивний спосіб підтримки співробітників, який не повинен зосереджуватися на роботі з 9 до 17 з понеділка по п’ятницю.

    “Абсолютно очевидна реальність така, що люди працюють з менталітетом “завжди напоготові”, – говорить експертка.

    Результати опитування. Дослідження встановило, що 74 відсотки офісних працівників підтримують ідею чотириденного робочого тижня; 8 відсотків повідомили, що у них вже є ця перевага; і лише 18 відсотків – вважають, що це непривабливо і малоймовірно навіть в умовах “постпандемічних” змін на робочому місці.

    “Головний урок, який слід винести керівникам: справа не в тому, коли ви працюєте, а в тому, що ви робите. Роботодавці, які хочуть бути орієнтованими на людей, процвітатимуть”, – резюмує експертка.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми