IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Кому в IT платять понад 50 тисяч гривень

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: ІТ

    Розповідаємо, які найпопулярніші вакансії для людей з нетехнічною освітою є в сфері IT та що треба вміти для такої роботи.

    4246_blogery.jpg (47.3 Kb)

    Серед пошукачів роботи є певний стереотип про те, що сфера IT існує лише для розробників і програмістів. Але у таких компаніях є достатньо робочих місць для фахівців з нетехнічною освітою, і зарплати там пропонують значно вищі, ніж на аналогічних посадах в інших сферах.

    Експерти аналітичного центру кадрового порталу grc.ua розповіли "Сьогодні", якими є ці посади і які вимоги висувають до кандидатів.

    Серед вакансій в IT 18% – для нетехнічних спеціалістів
    "Зараз в ІТ-компаніях для нетехнічних спеціалістів відкрито 18% вакансій від усіх актуальних в ІТ-сфері на сайті grc.ua. Шукають, зокрема, менеджерів продуктів, рекрутерів, PR-менеджерів, маркетологів продуктів, менеджерів по роботі з клієнтами, контент-менеджерів тощо", – зазначають експерти.

    Для всіх таких посад потрібно мати різні навички. Експерти відідрали найбільш популярні та розповіли, що треба знати і скільки можна заробити.

    Перша з них – Project Manager (управління проєктами). Основний обов'язок – керувати проєктною командою, формувати бачення і стратегію продукту, над яким працює ця команда. Роботодавці вимагають такі навички:

    базове розуміння HTML;
    управління людськими ресурсами;
    фінансова грамотність;
    знання методології розробки і розуміння технічного боку справи;
    знання іноземної мови.
    "Проєкт-менеджери є важливою складовою бізнес-процесу в IT. Вони є такими собі "містками-тлумачами" між чистими технічними спеціалістами і менеджментом компанії", – пояснили експерти.

    Заробити такі спеціалісти можуть від 1 000 до 2 000 доларів на місяць (приблизно від 36 500 до 73 000 грн).

    Також в IT можуть працювати рекрутери (фахівці, що шукають людей на вакансії). Однією з основних вимог до майбутнього рекрутера є високий рівень знання англійської мови. Часто працювати таким фахівцям можна дистанційно. Крім того, роботодавці вимагають таке:

    базові знання в ІТ;
    вільне володіння пакетами MS Office, Google Sheets/Docs.
    Робота є і для маркетологів. Для цього потрібно розуміти, вміти і знати таке:

    просування компанії, IT-послуг чи/та IT-продуктів на ринку;
    участь у формуванні стандартів компанії по роботі з різними каналами збуту;
    базові знання інструментів внутрішнього маркетингу – e-mail маркетинг, маркетинг лояльності і т.д.;
    розуміння специфіки "роботи" рекламних інструментів;
    важливо мати стратегічне мислення, ініціативність, організаторські здібності, знати специфіки ринку.
    Також в IT можуть працювати менеджери по роботі з клієнтами, які повинні підтримувати і розширювати клієнтську базу, консультувати користувачів, вести ділове листування, збирати й обробляти відгуки про роботу IT-команди.

    Наприклад, контент-менеджери можуть для IT-компаній наповнювати сайти і соцмережі. Наймають на роботу і менеджерів з продажу. До їхніх основних обов'язків входить таке:

    пошук, виявлення потреб, формування пропозиції і презентування та продаж продуктів IT на ринку;
    пошук клієнтів;
    робота з комерційними пропозиціями.
    "Досвід роботи в продажу бажаний, проте не обов'язковий. Роботодавці готові здійснити навчання кандидатів, у яких є бажання досягати поставлених цілей та заробляти гроші. Одна з основних вимог: впевнене володіння англійською – розмовною та письмовою", – наголошують аналітики.

    Заробити такі менеджери можуть від 1 000 до 1 500 доларів (приблизно від 36 500 до 55 000 грн).

    Сфери, де найбільше потрібні люди
    Раніше "Сьогодні" писали, що найбільше вакансій станом на кінець червня та початок липня є у сфері продажу. Роботу пропонують продавцям, касирам, адміністраторам торговельних залів, менеджерам з продажу.

    Значну частку вакансій займає IT-сфера. Є багато роботи і для інших фахівців. Читайте у нашому матеріалі, хто зараз потрібен роботодавцям, і в яких містах конкуренція найменша.

    Крім того, Нацбанк опублікував звіт за червень із даними про те, як активно люди шукають роботу, скільки для них є вакансій і як змінилися заробітки. Читайте у нашому матеріалі, що відбувається на ринку праці.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми