В той час як одні кандидати в президенти колесять містами, де проводять активно зустрічі з виборцями або ж активно відвідують політичні ток-шоу, комік Володимир Зеленський теж їздить містами України і знімається в третій частині кіносеріалу «Слуга народу». Іншими словами, шоумен займається улюбленою справою і готується до виборів. Сьогодні ось приїхав з «кварталівцями» до Львова. Тільки ось прийняли Володимира не надто райдужно. На вході до палацу культури, де мало проходити виступ, їх зустріли кілька десятків молодих людей, які представили ветеранами АТО.
Зеленського і його команду звинуватили в тому, що від них несе перегаром. Учасники акції говорили, що вони воювали на Донбасі, а в цей же час Зеленський з «95 квартал» реготав над Україною, називав українців хохлами, заробляючи за такий гумор російські рублі. Зеленський вийшов до присутніх і взяв всю групу підтримки з собою у вигляді акторів. Привітався «Слава Україні!». Сказав, що він такого не говорив, що на коліна буде ставати перед Путіним.
Також комік заявив, що від журналістів не тікав, це про «Радіо Свобода», і Крим - наш, і що він вважає, що Путін - нехороша людина, але посоромився сказати і попросив сказати ветеранів АТО слово «х..ло» замість нього . Конструктивного діалогу все одно не вийшло, після чого Зеленський розвернувся і пішов назад виступати.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…