ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

"Стовпи ганьби" онлайн: названо топ-боржників

  • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: борги, комуналка

    Станом на 1 липня 2017 року загальна сума боргу споживачів за опалення і гарячу воду в столиці досягла майже 3,6 млрд грн. Найбільші борги накопичили населення і ЖЕО (житлово-експлуатаційні організації): 1,4 млрд грн і 780 млн грн відповідно.

    8569_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

    Заборгованість бюджетних організацій становить всього 66 млн грн, зате борги бюджету по субсидіях досягли 1,1 млрд грн. Інші споживачі недоплатили ще близько 250 млн грн.

    «Серед бюджетників не платять переважно навчальні заклади та медичні установи. У деяких борги становлять по кілька мільйонів гривень», – розповів в. о. комерційного директора ПАТ «Київенерго» Віктор Мельников.

    Найбільша кількість боржників живе далеко не в найбідніших районах, як можна було б подумати.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "План Маршалла" розпочинає свою дію

    ТОП-5 київських районів-боржників:

    Шевченківський район – 348,5 млн грн (сумарний борг населення і ЖЕО)
    Деснянський – 243,7 млн грн
    Голосіївський – 236,6 млн грн
    Святошинський – 229,4 млн грн
    Подільський – 224,5 млн грн
    За словами Віктора Мельникова, серед найбільших боржників чимало аж ніяк не бідних людей, чиї будинки розташовані, наприклад, на печерських пагорбах, а розмір житла перевищує середньостатистичні показники звичайних українців.

    «У нас є неплатники, які накопичили понад 100 тис. грн боргів за опалення і гарячу воду», – кажуть в Київенерго.

    Наприклад, такі є по вулицях Пушкінська 23Б (112 тис грн), Ярославів Вал 14Г (105 тис. грн), вул Богдана Хмельницького 72 (104 тис. грн).

    Загальна заборгованість за електроенергію перед «Київенерго» до початку другого півріччя перевалила за 1,1 млрд грн. При цьому якщо населення за місяць додало боргів всього на 0,1%, до 379 млн грн, то, наприклад, «Київводоканал» – відразу на 36% (до 209,5 млн грн). Київський метрополітен збільшив заборгованість в червні на 23% (до 131,1 млн грн), а інші підприємства житлово-комунального господарства – на 12,6% (до 262,8 млн грн).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
"Дарниця" визнала підвищення цін на 120% за час війни, але звинувачує інших у дорогих ліках
Представниця фармацевтичного гіганта "Дарниця" Катерина Загорій в інтерв'ю визнала, що за останні роки компанія підвищила ціни на свої препарати на 12...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми