Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Хто найбільше "вливає" коштів в економіку України

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Державна служба статистики відзвітувала про прямі іноземні інвестиції в Україну та з неї за 2017 рік. В цілому, інвестиційна привабливість нашої країни сильно кульгає. За 12 місяців приплив прямих інвестицій в акціонерний капітал українських компаній склав $1,8 млрд. – абсолютний мінімум за останні 8 років.

  3091_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Традиційним лідером в частині вкладень в акціонерний капітал наших компаній знову став Кіпр. З цієї країни до нас надійшло $506 млн. – 27% всіх іноземних вливань. На другому місці Росія з вкладеннями $395,9 млн. Далі йдуть Нідерланди, Великобританія і Німеччина. Іншими словами, великої довіри до України справжні іноземні інвестори, як і раніше, не відчувають.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ закликав підвищити ціни на газ для України

  Більша частина інвестицій в 2017 році пішла у фінансовий сектор – 34,6%. Трохи менше (28%) іноземці вклали в промисловість. Зовсім небагато дісталося торгівлі автотранспортом і нерухомості – 9,5% і 6,3% відповідно.

  За даними Держстату, на 31.12.2017 обсяг сумарних вкладень іноземців в капітал українських компаній становив $37,5 млрд., а з урахуванням боргових інструментів – $47,6 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми