Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Хто найбільше "вливає" коштів в економіку України

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Державна служба статистики відзвітувала про прямі іноземні інвестиції в Україну та з неї за 2017 рік. В цілому, інвестиційна привабливість нашої країни сильно кульгає. За 12 місяців приплив прямих інвестицій в акціонерний капітал українських компаній склав $1,8 млрд. – абсолютний мінімум за останні 8 років.

  3091_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Традиційним лідером в частині вкладень в акціонерний капітал наших компаній знову став Кіпр. З цієї країни до нас надійшло $506 млн. – 27% всіх іноземних вливань. На другому місці Росія з вкладеннями $395,9 млн. Далі йдуть Нідерланди, Великобританія і Німеччина. Іншими словами, великої довіри до України справжні іноземні інвестори, як і раніше, не відчувають.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ закликав підвищити ціни на газ для України

  Більша частина інвестицій в 2017 році пішла у фінансовий сектор – 34,6%. Трохи менше (28%) іноземці вклали в промисловість. Зовсім небагато дісталося торгівлі автотранспортом і нерухомості – 9,5% і 6,3% відповідно.

  За даними Держстату, на 31.12.2017 обсяг сумарних вкладень іноземців в капітал українських компаній становив $37,5 млрд., а з урахуванням боргових інструментів – $47,6 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми