Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Хто найбільше "вливає" коштів в економіку України

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Державна служба статистики відзвітувала про прямі іноземні інвестиції в Україну та з неї за 2017 рік. В цілому, інвестиційна привабливість нашої країни сильно кульгає. За 12 місяців приплив прямих інвестицій в акціонерний капітал українських компаній склав $1,8 млрд. – абсолютний мінімум за останні 8 років.

  3091_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Традиційним лідером в частині вкладень в акціонерний капітал наших компаній знову став Кіпр. З цієї країни до нас надійшло $506 млн. – 27% всіх іноземних вливань. На другому місці Росія з вкладеннями $395,9 млн. Далі йдуть Нідерланди, Великобританія і Німеччина. Іншими словами, великої довіри до України справжні іноземні інвестори, як і раніше, не відчувають.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ закликав підвищити ціни на газ для України

  Більша частина інвестицій в 2017 році пішла у фінансовий сектор – 34,6%. Трохи менше (28%) іноземці вклали в промисловість. Зовсім небагато дісталося торгівлі автотранспортом і нерухомості – 9,5% і 6,3% відповідно.

  За даними Держстату, на 31.12.2017 обсяг сумарних вкладень іноземців в капітал українських компаній становив $37,5 млрд., а з урахуванням боргових інструментів – $47,6 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми