Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ не вважає Україну бідною країною

  • Джерело: kp.ua.  → Ключові теги: МВФ

    На думку експерта, наша країна відноситься до "особливого виду", де злидні населення поєднується з колосальною інфраструктурою і залишками потенціалу.

    4433_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

    Міжнародний валютний фонд не вважає Україну країною, що розвивається з низьким доходом, йдеться в дослідженні фонду про макроекономічну ситуацію в низькодохідних країнах, що розвиваються.

    У МВФ нагадали, що в список бідних країн Україну не включили навіть в 2014-му, коли дохід на людину був на 14% нижче рівня, з яких включаються до групи низькодохідних (2330 доларів річного доходу). Тоді наша країна не була включена в групу низькодохідних країн у зв'язку з тим, що основною причиною зниження доходів став військовий конфлікт.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мінімалка" зросте на 800 гривень - Порошенко

    У 2018-му Україна не включили в перелік низькодохідних країн, оскільки структура її економіки є типовою для країн з ринковою економікою. "Рівень бідності в Україні, структура зайнятості, тривалість життя і рівень освіти є типовими для країн з ринковою економікою", - повідомили в МВФ.

    Українці завмерли в подиві: це як же розуміти? Зрада це або перемога?

    З одного боку, звичайно, приємно, що нас не вважають зовсім вже жебраками.

    З іншого боку, якось не віриться: невже в МВФ повірили казкам про "високих українських зарплатах", які із завидною постійністю розповідають українські чиновники?

    На думку аналітика Олексій Куща, тут немає ні зради, ні перемоги - все логічно.

    - Україна давно класифікують як особливий вид країн, де злидні населення поєднується з колосальною інфраструктурою і залишками наукового, освітнього і медичного потенціалів, - пояснив аналітик. - Погодьтеся, що називати країну, яка має десятком ядерних реакторів, унікальними гідротехнічними спорудами, не зовсім логічно. Крім того, у нас є елементи якісної ринкової інфраструктури.

    Але є і ще один вагомий фактор, продовжує експерт. Справа в тому, що МВФ здійснює з нами програму розширеного кредитування. Але називати країну злиденній і при цьому давати їй кредити не можна: для жебраків країн існує допомога ООН і безоплатні міжнародні гранти.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми