Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

За рахунок яких грошей відновлюватимуть Україну

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

    Програма відновлення України стане найбільшим проектом відбудови з часів Другої світової війни. Уряд уже визначив 4 ключові джерела її фінансування.

    9589_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

    Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
    «По-перше, це конфісковані російські кошти. Уряд вже спрямував 17 млрд грн конфіскованих коштів російських банків у бюджетний Фонд ліквідації наслідків збройної агресії. Процес конфіскації російських активів в Україні продовжується. Працюємо над тим, аби він розпочався і в країнах-союзників», — підкреслив очільник уряду.

    Друге джерело фінансування — це безпосередньо кошти з державного бюджету. Цього року 35,5 млрд грн будуть спрямовані у Фонд ліквідації наслідків збройної агресії за рахунок сплати НБУ частини свого прибутку.
    «Третє джерело — це кошти міжнародних партнерів. Вже є перші кроки в цьому напрямі. США ухвалили рішення про виділення на відновлення України 1,4 млрд доларів або понад 56 млрд грн. Найближчим часом очікуємо надходження цих коштів», — сказав Шмигаль.
    Четверте джерело — це кошти донорів з усього світу, які зібрані на платформі United24, створення якої ініціював президент України Володимир Зеленський. Як повідомив прем’єр-міністр, вже відібрані перші проекти. Є відповідні кошти. Сотні родин зможуть повернутися до власних домівок та нормального життя.
    За словами глави уряду, станом на зараз загальна сума на відновлення з уже зрозумілих джерел складає близько 110 млрд грн. Усього ж цьогоріч Україна розраховує отримати 17 млрд доларів або 680 млрд грн на першочергове відновлення пошкодженого та зруйнованого майна.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми