Податки та законодавство, Державні закупівлі Автор: admin Друкувати

У ДБР знайшли докази щодо розкрадання земель Гриценком

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Гриценко

  З виписки єдиного реєстру досудових розслідувань стало відомо, що по скандальним звинуваченнями проти Гриценка про передачу військового майна і землі в Конча-Заспі ГБР порушило кримінальну № 6201800000000020 справу за ст. 364 ч.1. "Зловживання владою або службовим становищем".

  Ця справа стала найгучнішим з моменту створення Державного бюро розслідувань. Зараз кримінальне провадження розслідує відразу два слідчих - Данелян С.С. і Микитюк С.В.

  3312_650x450.png (300.28 Kb)


  У короткому викладі обставин, які доступні в ЕРДР, йдеться:

  "Посадові особи Міністерства оборони України протягом 2005 року видали накази про передачу військового майна (цілісних майнових комплексів, військових містечок на території міст Києва та Одеси) державному підприємству МОУ "Інвестжитло", чим змінили статус військового майна на державне, і в подальшому видали дозвіл на його реалізацію, що призвело до відчуження зазначеного майна в порушенні ст. 6 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" без дозволу Кабінету міністрів України".

  skan_vytyag_erdr-01.jpg (77.19 Kb)

  Заявником у справі вказана громадська організація "Центр розслідування корупційних схем".

  Таким чином, Анатолію Гриценку загрожує обмеження волі та позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

  Згідно кримінального кодексу ст. 364 ч.1. це:

  "Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо це заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб".

  Раніше, незважаючи на гучний скандал в ЗМІ, після журналістського розслідування щодо угод з цією землею і майном Міноборони з боку Анатолія Гриценка, лідеру партії "Громадянська позиція" вдавалося уникати кримінального переслідування. Але зараз Анатолію Гриценку все ж доведеться відповісти на ряд незручних питань, які раніше йому задавали журналісти, але вже зараз ці питання йому ставитимуть слідчі ГБР.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми