Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Бізнес у Німеччині: що потрібно знати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Бізнес у Німеччині може провадитись як громадянами держави, так і іноземцями та особами без громадянства. Єдиний документ, який потрібен з самого початку, — паспорт громадянина України. Інші документи або не потрібні, або отримуються у процесі реєстрації бізнесу.

  1999_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  .


  Про це розповів під час онлайнової конференції «Мої фінанси під час війни», організованої порталами Мінфін, партнер юридичної компанії Everlegal Олександр Ружицький. Купити запис конференції можна за посиланням.

  «Тут є федеральні землі й у кожної є відмінні особливості, зокрема по вимогах, податках. Загалом же по всій Німеччині є єдине вікно, в якому надають зразки й форми документів, що необхідні для реєстрації бізнесу. Загальне правило для реєстрації бізнесу в Німеччині — потрібно мати право на проживання», — зазначив Ружицький.

  У Німеччині багато видів діяльності підлягають ліцензуванню. І їхнє регулювання доволі суворе.

  Також Ружицький звернув увагу на те, що варто пам’ятати про реєстрацію у торговому реєстрі (Handelsregister).

  Реєстрація юридичної особи в Німеччині
  За словами Олександра Ружицького є дві найпопулярніші форми ТОВ у Німеччині. Найбільш відома для українців — GmbH. Її особливість полягає у статутному капіталі — мінімальний його розмір складає 25 тис. євро. Половина з цих коштів вноситься вже після реєстрації.

  Податки для бізнесу в Німеччині
  Вони залежать від багатьох показників, зокрема від розмірів бізнесу й оборотів. Є певний стандарт, але він може служити лише орієнтиром.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми