Тарифи. Ціни. Штрафи, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Послуги Інтернету в Україні подорожчають на 50 відсотків

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: інтернет

  Початку наступного року в Україні буде спостерігатися значне зростання цін на послуги Інтернету. За найближчі шість місяців, за заявою глави Інтернет-асоціації нашої країни Олександра Федієнко, вартість Інтернету може вирости на 50 відсотків. На цьому, за його словами, зростання цін на ці послуги не зупинитися.

  2461_17_main_new_18137754.jpg (36.59 Kb)

  Федієнко повідомив: «Кожен з операторів зараз самостійно приймає рішення, наскільки піднімати ціни на Інтернет. Регулюються вони ситуацією в регіоні, здібностями населення купувати, конкуренцією і т.д. Однак я переконаний, що в найближчі шість місяців зростання цін на дану послугу виростить не менше, ніж на 50 відсотків. Як на мене, так це дуже мало. В результаті, гадаю, зростання цін зберегтися і в подальшому».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Приватбанку" з'явився потенційний іменитий покупець

  В цей же час фахівець зазначив, що підняття ціни на послуги Інтернет в Україні почнеться на початку 2018 року, після того, як пройдуть новорічні свята. У свою чергу самі провайдери повідомляють, що в порівнянні з Європою і навіть країнами СНД, в даний час в Україні неймовірно низькі тарифи на широкосмуговий Інтернет. Їх неможливо порівняти з ростом курсу та інфляцією, тому, щоб вижити і продовжувати розвиватися, оператори Мережі і змушені підвищувати ціни на надання своїх послуг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими по...
Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти
Однак серед заборонених сайтів значне зростання у вересні показує Yandex.
Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми