Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Як оплачувати нові квитанції за газ з графою "рекомендований платіж"?

 • Джерело: domik.ua.  → Ключові теги: тарифи, газ

  У Нацкомісії з держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) пояснили правила нарахування та оплати рекомендованого платежу за газ. Як стало відомо, «рекомендований платіж» за спожите природне паливо оплачувати не обов'язково. Про це йдеться в листі НКРЕКУ № 13293 / 16.3.2 / 7-17 від 26.12.2017. Газопостачальні компанії ввели нову графу «рекомендований платіж» в квитанції на оплату газу, спожитого в листопаді 2017 року.

  4722_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  У Нацкомісії повідомили, що такі нарахування повинні нести тільки рекомендаційний характер.

  В особистих кабінетах в мережі Інтернет вказаний платіж не повинен відображатися як заборгованість побутового споживача за використаний газ. Також постачальникам послуги забороняється відключати газопостачання в житловому приміщенні, якщо споживач не оплатив «рекомендований платіж».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін анонсував впровадження накопичувальної пенсійної системи

  У Нацкомісії рекомендують українцям своєчасно передавати показання приладів обліку газу. Це дозволить уникнути спірних ситуацій при здійсненні нарахувань за послуги газопостачання.

  Нагадаємо, що положення про нарахування пені за несвоєчасну оплату спожитих комунальних послуг набирає чинності з 1 січня 2019 року. При наявності заборгованості пеня буде нараховуватися відповідно до розміру, приписаного в договорі, але не вище 0,01% суми боргу за кожен день прострочення платежу. Загальний розмір сплаченої пені не повинен перевищувати 100% загальної суми заборгованості.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми