Тарифи. Ціни. Штрафи, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Як в Україні платитимуть по новим тарифам за газ

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи, газ

  Абонентську плату на газ за фактом ввели ще в минулому році, але після критики з боку президента та уряду Національна комісія ухвалила рішення “заморозити” абонплату. При цьому питання введення абонплати вже вирішене законом.

  9880_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)


  Про це заявили в Нацкомісії у сферах енергетики і комунальних послуг. В ухваленому законі про ринок газу є відповідне положення, тому рано чи пізно абонплату в Україні доведеться прийняти. В діючому тарифі на газ відразу включені витрати на транспортування і розподіл (у кінцевій ціні на газ це лише 13%).

  У діючій методиці за транспортування і розподіл газу українці платять в прив’язці до обсягу споживання. Для прикладу, згідно з підрахунками НКРЕКП, в кожному кубі закладено 87,9 коп. на транспортування і розподіл. Якщо витратити 10 кубів, то 8,7 грн з оплаченої суми піде на оплату транспортування та розподілу. Якщо ж не користуватися газом, то і платити не доведеться.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Долар почав стрімко дорожчати

  У МВФ вважають, що українці повинні платити за саму можливість користуватися блакитним паливом. Незалежно від того, спалює сім’я газ чи ні, підприємства повинні обслуговувати мережі, подавати газ для того, щоб у будь-який момент можна було запалити конфорку.

  За новою методикою, чим більше газу здатний пропустити лічильник, тим більше доведеться платити. При чому т. н. абонентську плату будуть нараховувати, навіть якщо зовсім не користуватися блакитним паливом. Розмір абонплати може становити близько 80-100 грн на місяць (залежно від регіону і лічильника).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми