Тарифи. Ціни. Штрафи, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Як в Україні платитимуть по новим тарифам за газ

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи, газ

  Абонентську плату на газ за фактом ввели ще в минулому році, але після критики з боку президента та уряду Національна комісія ухвалила рішення “заморозити” абонплату. При цьому питання введення абонплати вже вирішене законом.

  9880_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)


  Про це заявили в Нацкомісії у сферах енергетики і комунальних послуг. В ухваленому законі про ринок газу є відповідне положення, тому рано чи пізно абонплату в Україні доведеться прийняти. В діючому тарифі на газ відразу включені витрати на транспортування і розподіл (у кінцевій ціні на газ це лише 13%).

  У діючій методиці за транспортування і розподіл газу українці платять в прив’язці до обсягу споживання. Для прикладу, згідно з підрахунками НКРЕКП, в кожному кубі закладено 87,9 коп. на транспортування і розподіл. Якщо витратити 10 кубів, то 8,7 грн з оплаченої суми піде на оплату транспортування та розподілу. Якщо ж не користуватися газом, то і платити не доведеться.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Долар почав стрімко дорожчати

  У МВФ вважають, що українці повинні платити за саму можливість користуватися блакитним паливом. Незалежно від того, спалює сім’я газ чи ні, підприємства повинні обслуговувати мережі, подавати газ для того, щоб у будь-який момент можна було запалити конфорку.

  За новою методикою, чим більше газу здатний пропустити лічильник, тим більше доведеться платити. При чому т. н. абонентську плату будуть нараховувати, навіть якщо зовсім не користуватися блакитним паливом. Розмір абонплати може становити близько 80-100 грн на місяць (залежно від регіону і лічильника).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми