Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Vodafone планує підвищення тарифів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: тарифи, Vodadone

  Мобільний оператор Vodafone Україна ще не має рішення про зростання тарифів, але в компанії допускають підвищення на 10-15%.

  7995_40_main.jpeg (34.22 Kb)


  Про це в інтерв’ю Forbes Україна розповіла СЕО оператора Ольга Устінова.

  За її словами, кошти потрібні насамперед, щоб обслуговувати мережу.

  «Наші інвестиції — вартість обладнання для відновлення мереж — числяться у доларах. Якщо валюта продовжуватиме демонструвати волатильність, дивитимемося, як витримати баланс», — зазначила Устинова.

  За її словами, оператор мусить дуже швидко ремонтувати мережу.

  «На деокупованих територіях ми розпочинаємо ремонтні роботи одразу після того, як пройшли сапери, іноді працюємо майже одночасно з ними», — наголосила глава Vodafone Україна.

  Також вона додала, що деякі базові станції оператор змушений живити від дизель-генераторів через відсутність енергопостачання. Вона підкреслила, що інженери компанії дістаються базових станцій на машинах, і ці витрати компанія повинна брати в калькуляцію собівартості послуг.

  За її словами, оператор мусить дуже швидко ремонтувати мережу.

  «На деокупованих територіях ми розпочинаємо ремонтні роботи одразу після того, як пройшли сапери, іноді працюємо майже одночасно з ними», — наголосила глава Vodafone Україна.

  Також вона додала, що деякі базові станції оператор змушений живити від дизель-генераторів через відсутність енергопостачання. Вона підкреслила, що інженери компанії дістаються базових станцій на машинах, і ці витрати компанія повинна брати в калькуляцію собівартості послуг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми