Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Королевська пропонує, щоб за обстріли Путіна українці заплатили з власних кишень

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Іноді політики і експерти стверджують, що не має значення, як називати те, що «відбувається на Донбасі». Це, мовляв, суті не міняє. І ми такими хитрощами нібито «виграємо час», «водимо Путіна за ніс», «зберігаємо підтримку західних партнерів» і так далі. Щоб зрозуміти, що це не зовсім так, потрібно звернути увагу всього на одне положення з проекту постанови Наталії Королевської щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Проект цієї постанови зараз обговорюють в Раді.

  6412_1521640730_korolevska.jpg (77.67 Kb)

  Про це у своєму блозі пише український політолог Михайло Бесараб.

  Наталія Королевська пропонує: «Прийняти Порядок відшкодування (компенсації) шкоди особам за нерухоме майно, зруйноване або пошкоджене під час антитерористичної операції». Політолог зазначає, що не важко ж здогадатися, хто буде платити за руйнівні наслідки «АТО», яка не була війною Росії проти України, а просто спецоперацією проти якихось «бунтівних терористів» усередині країни. Терористи можуть хіба що відмотати термін і то в кращому випадку.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна змушена продати "Приватбанк"

  Михайло Бесараб зазначив, саме для цього важливо прийняти закон про визнання тимчасової окупації Донбасу з усіма витікаючими з цього наслідками. Саме тому необхідно якомога швидше почати процес підготовки консолідованої претензії. Підійти до справи треба серйозно, а не як зазвичай. Парламент вчора прийняв відповідну постанову, тому Королевська не спить, їх завдання повісити все на наші з вами плечі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми