Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк незаконно використовує школи України для бізнесу

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ПриватБанк, Ігор Коломойський

    Банк Коломойського підозрюють у незаконній комерційній діяльності в школах.

    5908_news21.jpg (64.75 Kb)

    Про це повідомив журналіст Олег Єльцов "Українській правді".

    Він зазначає, що ПриватБанк прикриваючись проведенням конкурсу в рамках Концепції Міносвіти "Про розвиток електронної освіти в Україні", де-факто займається незаконною комерційною діяльністю в школах. Що цікаво, по всій Україні проходить марафон школярів у конкурсі від "Привату" за право отримати головний приз: інтерактивну дошку і планшети. Однак для того щоб перемогти у конкурсі, необхідно не брати участь в олімпіадах, а всього лише отримати якомога більше карток нового банківського продукту "Юніорбанк".

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Банки, які стали жертвами паніки в Україні

    Батькам дається спеціальний папір з логотипом банку, хоч комерційна діяльність у закладах освіти комунальних форм власності заборонена. На цих папірцях потрібно заповнити рядки з персональними даними учня і його батьків.

    "Можна здогадатися, що незабаром туди почне надходити СМС-спам з рекламою чергового продукту Приватбанку. Банкірам достеменно відомо, що це порушення Закону України "Про захист персональних даних", але це - пусте", - пише Єльцов.

    Сам банк ситуацію не коментує, а Міносвіти вперше чують про концепції "Про розвиток електронної освіти в Україні".

    "Яка чудова ініціатива, панове! Слід чекати її продовження. Наприклад: школи, чиї учні мають по домівках більше телевізорів „Філіпс“, могли б поборотися за головний приз - панель з великою діагоналлю, на якій вчителям буде зручно демонструвати навчальні фільми. А хіба завадять школі кавоварки, пилососи та ще багато речей, корисних для навчального господарського процесу?", - запитує журналіст.

    "Навіщо вчитися всякого „доброго і вічного“? Слід лишити в шкільній програмі лише чотири дисципліни: банківська справа, податкове законодавство, кодекс нардепа і етику гламуру. Навіщо нам майбутні слюсарі, інженери, вчені? Адже доведено: найдрібніший податківець або прокурор живе багатше професора. А промисловість тільки псує екологію: нехай китайці працюють", - резюмує Єльцов.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми