Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: Ната Друкувати

Українцям не вистачає однієї роботи

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Робота, зарплата, суспільство

    Українцям катастрофічно не вистачає заробітної плати.

    yak-shukati-pidrobitok.jpgДві третини українців (64%) перебувають у пошуку додаткового доходу, а 12% опитаних на даний момент не можуть похвалитися наявністю постійного доходу, але підробляють час від часу.

    Про це свідчать дані опитування, проведеного порталом rabota.ua на початку лютого.

    Так, переважна кількість респондентів (77%) присвячують додаткову підроблянню частину вільного часу, але не постійно, а періодично. Для кожного п'ятого українця підробіток - це не певне заняття у вільний від основної роботи час, а рівноцінна їй діяльність. 14% українців отримують додатковий дохід від банківських вкладів, а 6% - від здачі в оренду житла.

    Так, в основі додаткового доходу більшості респондентів (55%) лежать професійні знання, і лише кожен десятий українець підробляє фізичною працею. 16% українців у своєму підроблянні використовують в основному комунікативні якості, а для 14% - це реалізація особистих інтересів і захоплень.

    Опитування також показало, що на пошук додаткового доходу українців підштовхує не що інше, як фінансова необхідність (44%). Ще 21% опитаних пояснили поєднання декількох робіт можливостями, які надає одержана ними освіта. У 18% випадків підробіток українців на пряму пов'язаний з їх хобі, а в 13% - з наявністю вільних коштів, обіг яких і приносить прибуток.

    Також у ході опитування з'ясувалося, що кожен восьмий українець витрачає на отримання додаткових до основного доходу засобів понад 20 годин на тиждень і не поспішає повідомляти про додатковий дохід на своєму основному робочому місці.

    Разом з тим, тільки третина українців вважає за потрібне розповісти цю інформацію своїм колегам, причому 24% з них розповідали про неї скоріше як про своє захоплення, що приносить дохід, а 17% українців навмисно приховують таку інформацію від керівництва та колег.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми