IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Названо найпопулярніші смартфони серед українців

  • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: ІТ, телефони

    Які моделі вибирають українці і скільки за них платять.

    42_crop_1.jpg (50.92 Kb)

    З кожним роком попит на покупку зростає з кожним місяцем. Що обирають українці.

    "За вересень 2018 року обсяг ринку в грошах виріс відразу на 36,4% (у порівнянні з аналогічним періодом 2017 го), а в кількості проданих смартфонів - на 17%. Співвідношення традиційних і інтернет продажів залишилося незмінним - 89,3% до 10,7%, відповідно ", - розповів маркетолог, head of digital інтернет-магазину F.ua Іван Братусь. Особливою популярністю користуються китайські смартфони - дешево за хорошу якість.

    "Що стосується сегмента до 4 тис грн, то разом з китайськими брендами свою частку наростив і корейський гігант Samsung. Помітно зросли продажі Meizu і Xiaomi, а аутсайдером став Lenovo. Його частка скотилася з 26% в квітні до близько 1% у вересні. У сегменті від 4 до 6 тис грн Xiaomi зайняв своє місце в серці майже половини українських покупців, а ось Huawei відповів їм тим же, але в ціновому сегменті до 10 тис грн. Apple безумовний лідер, коли мова йде про ціну вище 15 тис грн, при цьому і "яблуко" і Samsung показали невелике зниження у вересні, через вихід в світ Xiaomi Mi 8, який дозволив китайському виробникові в даному ціновому сегменті отримати частку в 11 %", - розповів Іван Братусь.

    Експерти зауважують, що є реальна можливість того, що китайський бренд Huawei обжене IPhone з продажу в 2018 році. Продаж Еппл в порівнянні з попереднім роком скоротилася вдвічі, а ось китайські смартфони тільки набирають обертів по реалізації.

    "Спостерігається бум на китайські смартфони. Найпопулярнішим брендом серед українців є Xiaomi. Він займає майже 20% всього ринку. Вибирають ці смартфони за співвідношення ціни і якості, так як з аналогічними характеристиками товари інших брендів будуть коштувати дорожче. Китайці увірвалися на ринок і захопили практично всю нішу бюджетних смартфонів і наступають на п'яти іншим брендам, своїми флагманами", - повідомив Олексій Тихонов, провідний маркетолог City.com.ua. Ціна покупок гаджетів варіюються від 3 до 10 тис гривень, із середнім чеком в 7 тис гривень.

    Продавці відзначають, що в українців є певний список "потреб": це телефон для нескладних завдань, здатність робити хороші фото, тривалий заряд батареї, велика оперативна пам'ять, і для статусу. Хоча в тренді зараз також гаджети з NFC-чіпом для безготівкового розрахунку в магазинах, 4G-інтернет і великий екран біля телефону.

    "З розвитком 4G в Україні наявність модуля здатного працювати в такому діапазоні частот вважається стандартом і основною вимогою покупця до смартфону, навіть нехтуючи потужністю пристрою. Що стосується NFC, то інтерес підвищується з початком роботи в нашій країні Google Pay і Apple Pay. Відбувається перелом споживчої цінності в свідомості покупця і поріг психологічної ціни підвищується. 5000 Грн за телефон - цілком прийнятний варіант, хоча ще рік-два тому цей поріг вважався нездоланним ", - поділився Іван Братусь. Інтерес до гаджетам також зростає напередодні свят, наприклад, перед Новим роком продажі зростають в півтора-два рази. Тим більше, що до свята пропонують знижки, розстрочки і кредитні програми.

    "У попередньому році, попит в штуках на смартфони з вересня по грудень зріс на 52%, і в цьому році ми орієнтуємося на цю ж цифру", - резюмував Іван Братусь.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми