Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт: Україна залишається без бази зростання економіки

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: економіка

  У зв'язку з затягуванням українською владою проведення реформ у фінансовому секторі через очікування виборів, а також через деградацію промисловості та чиновницького свавілля силовиків в країні руйнується база, необхідна для економічного зростання України і поліпшення життя простих людей.

  5847_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це в своїй статті для «Обозревателя» написав колишній глава фінансового комітету парламенту, член Ради з міжнародної торгівлі при Кабміні Сергій Рибалка.

  «У нас немає підстав очікувати пристойний економічне зростання. А ось ризики величезні. Промисловість швидко деградує. Україна все швидше втрачає залишки власних технологій і наукових шкіл. Це прирікає нас на наступні глибокі кризи і подальше зубожіння населення. З урахуванням таких умов українська влада не має права чекати результатів майбутніх виборів президента і парламенту. Працювати потрібно було ще вчора», - зазначив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мінімалка" в Україні може зрости до 6200 гривень

  У той же час, експерт нагадав, що розмір державного боргу України вже досяг загрозливого рівня - щороку країна тільки за відсотками віддає значно більше, ніж заробляє українська економіка.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми