Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт: Україна залишається без бази зростання економіки

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: економіка

  У зв'язку з затягуванням українською владою проведення реформ у фінансовому секторі через очікування виборів, а також через деградацію промисловості та чиновницького свавілля силовиків в країні руйнується база, необхідна для економічного зростання України і поліпшення життя простих людей.

  5847_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це в своїй статті для «Обозревателя» написав колишній глава фінансового комітету парламенту, член Ради з міжнародної торгівлі при Кабміні Сергій Рибалка.

  «У нас немає підстав очікувати пристойний економічне зростання. А ось ризики величезні. Промисловість швидко деградує. Україна все швидше втрачає залишки власних технологій і наукових шкіл. Це прирікає нас на наступні глибокі кризи і подальше зубожіння населення. З урахуванням таких умов українська влада не має права чекати результатів майбутніх виборів президента і парламенту. Працювати потрібно було ще вчора», - зазначив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мінімалка" в Україні може зрости до 6200 гривень

  У той же час, експерт нагадав, що розмір державного боргу України вже досяг загрозливого рівня - щороку країна тільки за відсотками віддає значно більше, ніж заробляє українська економіка.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми