Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо країна Європи з найбільшими боргами

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: борги

  Статистична служба Євросоюзу (Євростат) представила дані по країнам - членам ЄС з найбільшим держборгом. Лідером по заборгованості виявилася Греція.

  92_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Так, станом на четвертий квартал 2017 року борг Греції становив 178,6 відсотка ВВП. Слідом ідуть Італія і Португалія - ​​їх показники склали 131,8 відсотка і 125,7 відсотка відповідно. Значну заборгованість також мають Бельгія (103,1 відсотка), Іспанія (98,3 відсотка) і Франція (97 відсотків).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мінімалка" в Україні може зрости до 6200 гривень

  Найменший держборг серед країн Євросоюзу у Естонії - всього 9 відсотків ВВП. Найменше боргів також у Люксембургу (23 відсотки), Болгарії (25,4 відсотка), Чехії (34,6 відсотка) і Румунії (35 відсотків). Середній держборг ЄС в кінці 2017 року знизився і склав 81,6 відсотка ВВП - роком раніше цей показник дорівнював 83,3 відсотка.

  Згідно зі звітом Євростату, в числі країн з найнижчим показником дефіциту бюджету - Ірландія, Естонія, Латвія і Фінляндія. Профіцит бюджету був зафіксований на Мальті, на Кіпрі, в Чехії, Люксембурзі, Німеччині, Швеції, Нідерландах, Данії, Болгарії, Греції, Хорватії та Литві.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми